Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodą jest bezpłatny udział w 6 Dogtrekking – Oleśnicki Rajd z Psem. Dogtrekking ów odbędzie się 1.10.2017 roku w Brzezince koło Oleśnicy. Co należy zrobić? Wystarczy umieścić na swoim profilu facebookowym link do najlepszego filmu, jaki – Waszym zdaniem – kiedykolwiek znalazł się na kanale LabTrekking. Należy więc udostępnić którykolwiek film na swoim wallu i poinformować nas o tym w komentarzach pod tym postem.
Zwycięzcę wyłonimy na podstawie losowania.
Konkurs trwa do środy, 27 września, do godziny 12:00.

 

REGULAMIN KONKURSU: „wygraj wejściówkę na Oleśnicki rajd z psem”.
 1. Organizatorem konkursu na fanpage LabTrekking jest LabTrekking.
 2. Fundatorem nagrody dla jedynego zwycięzcy jest LabTrekking.
 3. Post konkursowy zamieszczony jest na fanpage LabTrekking.
 4. Konkurs trwa od 20.09.2017 roku do 27.09.2017 roku do godziny 12:00.
 5. Organizator w wyjątkowych sytuacjach rości sobie prawo do zmiany terminu trwania konkursu. Zobligowany jest jednak do poinformowania o tym Uczestników.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27.08.2017r. na fanpage LabTrekking.
 7. Konkurs jest prowadzony za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Zgłoszenia przekazane za pośrednictwem innych serwisów nie będą brane pod uwagę w konkursie.
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu facebookowym LabTrekking informację o tym, że jeden z filmów z kanału LabTrekking na YouTube został publicznie udostępniony przez Uczestnika na prywatnym profilu na portalu Facebook.
 9. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolności do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora. Osoby niepełnoletnie, nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
 10. Jeżeli zgłoszeń będzie więcej niż jedno organizator konkursu wylosuje jednego ze zwycięzców. Na dzień 27.09, na godzinę 13:00 przewidziana jest transmisja live z losowania, która będzie dostępna na kanale YouTube LabTrekking.
 11. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany przy organizatora o zwycięstwie.
 12. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawidłowego imienia i nazwiska, które zostanie przekazane organizatorów 6. Oleśnickiego rajdu z psem. Nagrody nie można wymienić na jej równowartość pieniężną.
 13. Organizator nie uwzględnia reklamacji.
 14. Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr.133 poz. 883).
 15. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.
 16. Udział w konkursie jest darmowy.
 17. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 18. Regulamin dostępny jest na profilu FB LabTrekking oraz na stronie labtrekking.com.
 19. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 20. Serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.
 21. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.